2. Förfarande
Förfarande
Titel: Materialåtervinning av plaster utan producentansvar
Beskrivning: Mottagning, sortering och materialåtervinning av plaster utan producentansvar
Intern identifierare: 0393/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90514000 Återvinning av avfall
Ytterligare klassificering (cpv): 19000000 Skinn och textilier, plast- och gummimaterial, 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Materialåtervinning av plaster utan producentansvar