2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster entreprenadbesiktning samt leverans- och revisionsbesiktning
Beskrivning: Upphandlingen avser konsulttjänster inom; - Entreprenadbesiktning för brandlarm, vattensprinkler och gassläck - Leverans- och revisionsbesiktning brandlarm, vattensprinkler och gassläck
Intern identifierare: IN-IN24-0400
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning, 71631000 Teknisk besiktning, 71632000 Teknisk provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000