158496-2021 - ÄndringSverige-Halmstad: Försäkringar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företags- och tjänstereseförsäkring
Referensnummer: HEM 2021/00058
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar företags- och tjänstereseförsäkring för Halmstads Energi och MIljö.