2. Förfarande
Förfarande
Titel: Larmställ och räddningsställ
Beskrivning: Uppdraget består i att successivt leverera larm- och räddningsställ utifrån RTÖG:s behov från tid till annat.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103758:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 18143000 Skyddskläder, 35113400 Skydds- och säkerhetskläder