2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service/repair for troop seats AW139 Helicopter system
Beskrivning: Service/repair for troop seats AW139 Helicopter system
Intern identifierare: 24-03010
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34731700 Helikopterdelar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000