158657-2023 - PlaneringSverige-Stockholm: Datainsamlings- och kollateringstjänster
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Mediebevakning och medieanalys, SLL1897
Referensnummer: FSN 2022-0443
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72314000 Datainsamlings- och kollateringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI avseende Mediebevakning och medieanalys, SLL1897.
Region Stockholm tar tacksamt emot leverantörernas svar på ställda frågor inför upphandling av mediebevakning och medieanalyser.
Se fullständig info samt frågeställningar i bifogat dokument.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
72316000 Dataanalys, 72319000 Tillhandahållande av data, 92400000 Nyhetsbyråtjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Mediebevakning och medieanalys.