Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Cable coils for aircraft stands.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45314300 Kabelutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
This procurement concerns the delivery of Cable Coils for aircraft stands for the Swedish Defence and includes all accessories, spare parts, exchangeable units and documentation.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45314300 Kabelutrustning, 44300000 Kabel, lina och tillhörande produkter, 31341000 Kabelrullar, isolerade, 34731700 Helikopterdelar, 34960000 Flygplatsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen