158684-2025 - Resultat
Sverige – Värmeväxlare, luftkonditionerings- och kylutrustning samt filtreringsapparater – Service and spare parts Alfa Laval
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelService and spare parts Alfa Laval
BeskrivningTeknisk support på distans och på plats och delar till separatorer, evaporatorer och värmeväxlare
Intern identifierare24-02505
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 42510000 Värmeväxlare, luftkonditionerings- och kylutrustning samt filtreringsapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000