2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Ablation Mikrovåg och Cryo
Beskrivning: RFI inför upphandling av Ablationsutrustning och förbrukningsmaterial för Mikrovåg och Cryo bjuder Regionen in leverantörer att kort presentera sin produkt som de har med sig till presentationen och därefter svara på frågor.
Intern identifierare: UPPH2024-00103
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33160000 Operationsteknik, 33162000 Apparatur och instrument för operationssalar, 33162100 Utrustning för operationssalar, 33165000 Utrustning för kryokirurgi och kryoterapi, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter