158999-2020 - ResultatSverige-Linköping: Peruker
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utprovning av peruker, toupé och turban
Referensnummer: UC-2019-07
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33711630 Peruker
II.1.4.
Kort beskrivning
Utprovning, peruker, toupéer och turban
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
98321000 Hårfrisering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen