159015-2021 - ÄndringSverige-Malmö: Byggnation av teater
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hipp ombyggnad
Referensnummer: Pnr 6531
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45212322 Byggnation av teater
II.1.4.
Kort beskrivning
Om- och nybyggnation av teatersalong med biytor.
Entreprenadform: GE