159020-2020 - ResultatSverige-VÄNERSBORG: Presenter och priser
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilprodukter 2020
Referensnummer: RS 2019-07743
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Profilprodukter
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen