159069-2017 - ÄndringSverige-Partille: Väghållning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vinterväghållning.
Referensnummer: KS/2017:173
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45233141 Väghållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen gäller vinterväghållning inom Partille kommun.
Upphandlingen är uppdelad i delområden. Anbud kan lämnas in på ett eller flera delområden.