See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Laser Litographpy System
Beskrivning: Chalmers' MC2 Nanotech Laboratory is procuring a Laser Lithography System capable of high throughput with options for thick as well as negative photoresists and backside alignment.
Intern identifierare: C 2025-1445
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: General requirements
Intern identifierare: 1824206-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Tenderer's suitability
Intern identifierare: 1824207-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: European Single Procurement Document
Intern identifierare: 1830660-2