Objektet avser invändig och utvändig utrustning i konferensanläggning, mötesrum, hissar, entréer. Entreprenaden omfattar fullt driftsatt anläggning. Objektet avser främst utrustning i nya byggnader i kvarteret Ebbepark men kan även avse utrustning i beställarens övriga lokaler.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32200000 Överföringsutrustning för radiotelefoni, radiotelegrafi, radiosändning och television, 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32321200 Audiovisuell utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen