15914-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undersökningar – Undersökningstjänster - kvantitativa och kvalitativa
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUndersökningstjänster - kvantitativa och kvalitativa
BeskrivningUpphandlingen omfattar Försäkringskassans behov av kvantitativa undersökningstjänster med projektledning samt kvalitativa undersökningstjänster och användartester med genomförande, analys, rapport och eventuell presentation av uppdraget.
Intern identifierareFK 2024/005044
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311000 Undersökningar
Ytterligare klassificering (cpv): 79300000 Marknadsundersökningar och ekonomiska undersökningar; opinionsundersökningar och statistik, 79310000 Marknadsundersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUndersökningstjänster - kvantitativa och kvalitativa