Aktuell upphandling Upphandlingen avser upphandlingskontrakt på/köp av ambulansfordon i enlighet med vad som beskrivs i upphandlingsdokumenten. Ambulansfordon som är aktuella för denna upphandling avser ambulansfordon av typen B 1.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34114121 Ambulanser
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen