159160-2026 - Resultat
Sverige – Underhåll av allmänna vägar – Basunderhåll väg på allmänna vägar inom område Eslöv, Skåne län
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelBasunderhåll väg på allmänna vägar inom område Eslöv, Skåne län
BeskrivningBasunderhåll väg på allmänna vägar inom område Eslöv, Skåne län. Väglängd 1046 km.
Intern identifierareKOM-417728
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233139 Underhåll av allmänna vägar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBasunderhåll väg på allmänna vägar inom område Eslöv, Skåne län