2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopbil 2-axlad med lågentréhytt
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av en 2-axlad sopbil med lågentréhytt och innefattar även en option på ytterligare ett identiskt fordon.
Intern identifierare: U-103-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000