See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingskonsulter
Beskrivning: Denna upphandling omfattar upphandlingskonsulter som självständigt ska genomföra upphandlingar, direktupphandlingar, och förnyade konkurrensutsättningar inom områdena entreprenad, IT samt varor och tjänster till Vafabmiljö.
Intern identifierare: 2025/774-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
Ytterligare klassificering (cpv): 79412000 Finansiella konsulttjänster, 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän del
Intern identifierare: 1051027-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Egenförsäkran
Intern identifierare: 1051029-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Intern identifierare: 1051028-2
Ytterligare klassificering (cpv): 79419000 Utvärderingskonsulttjänster