Omfattning röntgenrör till uppbyggnad av nano-tomografiuppställning. Specifikt behövs ett röntgenrör med möjlighet att fokusera elektronstrålen till en punkt mindre än en mikrometer.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen