2. Förfarande
Förfarande
Titel: Laser Microdissection Microscope System
Beskrivning: This procurement covers a Laser Microdissection Microscope System, as specified in the RFT.
Intern identifierare: EUI 25 065
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000