159343-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Kontrakt avseende SLOTTSARKITEKT (GK) FÖR U308 STRÖMSHOLMS SLOTT OCH SLOTTSPARK, SAMT U051 STRÖMSHOLMS SLOTTSOMRÅDE
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKontrakt avseende SLOTTSARKITEKT (GK) FÖR U308 STRÖMSHOLMS SLOTT OCH SLOTTSPARK, SAMT U051 STRÖMSHOLMS SLOTTSOMRÅDE
BeskrivningSe ansökningsinbjudan
Intern identifierare25/47
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000