2. Förfarande
Förfarande
Titel: Krossningstjänster 2023
Beskrivning: Krossningstjänster till Gärstad avfallshanteringsanläggning.
Intern identifierare: 23/116
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 42900000 Diverse allmänna maskiner och specialmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000