Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling - Konsult processledning och utveckling AMIF-projektet (Asyl Migration Integrationsfonden)
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72224000 Konsulttjänster för projektledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling gällande konsult inom AMIF-projekt (Asyl Migration Integrationsfonden) gällande processledning och utveckling av metodmaterial, kopplat till hembesök och samhällsinformation med fokus på nyanlända familjer.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 350 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72224000 Konsulttjänster för projektledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen