159497-2019 - ResultatSverige-Malmö: Industrimaskiner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elektrisk kross Spillepeng
Referensnummer: 529/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42000000 Industrimaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av elektrisk kross till Spillepeng, för krossning av sängar och sängbottnar samt bygg och industriavfall.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42417310 Transportband, 43100000 Maskiner för brytning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen