159528-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster för organisering av utställningar, mässor och kongresser – Mässmonter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMässmonter
BeskrivningDenna upphandling avser Universitetets behov av en leverantör för hantering av mässmonter. I uppdraget ingår bland annat: frakt, lagring samt uppställning av monter på olika mässor runt om i Sverige. Det ingår även att ta fram nytt monterkoncept.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79950000 Tjänster för organisering av utställningar, mässor och kongresser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93739:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79956000 Anordnande av mässor och utställningar, 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster