159608-2021 - ResultatSverige-Södertälje: Motorfordon
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2021-1011 Lätta fordon för Katrineholms och Vingåkers Kommun
Referensnummer: TI 2021-1011
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser personbilar och lätta transportfordon med en vikt av max 3,5 ton.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34110000 Personbilar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen