159613-2018 - ÄndringSverige-Luleå: Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling 2018 Magnetresonanskameror RN
Referensnummer: 4002-17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Härmed inbjuds Ni att inkomma med anbud gällande magnetresonanskameror för leverans till Region Norrbotten.