159620-2018 - ÄndringSverige-Västerås: Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Grävmaskin
Referensnummer: 2018/0149-VKF-061
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans av en fabriksny grävmaskin samt service, underhåll och reparation.