159628-2018 - ÄndringSverige-Grums: Persondatorer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Chromebooks
Referensnummer: 2018-0252
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30213000 Persondatorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Klienter, persondatorer, chromebooks samt tillbehör