2. Förfarande
Förfarande
Titel: Senior Rådgivare (Expertråd) Geoteknik Tvärförbindelse Södertörn
Beskrivning: Upphandling av en Senior rådgivare (Expertråd) Geoteknik som ska i första hand bistå projektledare och sektionschefer i projekt Tvärförbindelse Södertörn. Tjänstens omfattning ca 10-30% av en heltidstjänst. 2 år med option 1 + 1+ 1 år.
Intern identifierare: KOM-416838
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Senior Rådgivare (Expertråd) Geoteknik Tvärförbindelse Södertörn