2. Förfarande
Förfarande
Titel: Genomförande av en digital målbild i Partille kommun
Beskrivning: Upphandlingen avser konsultstöd för genomförande av en digital målbild i Partille kommun. För mer information se bifogade dokument.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001