2. Förfarande
Förfarande
Titel: Släckfordon till Räddningstjänsten Mälardalen
Beskrivning: Släckbil
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92252:Lot:1