159797-2023 - ResultatSverige-Lycksele: Diverse livsmedel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedel
Referensnummer: UH-2022-57
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15800000 Diverse livsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för successiva avrop av livsmedel till Lycksele Kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Huvudgrossist av Livsmedel