159818-2021 - ÄndringSverige-Täby: Musikinstrument, sportartiklar, spel, leksaker, hantverk, konsthantverksmateriel och tillbehör
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Musikskoleutförare
Referensnummer: KFN 2020/68-54
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37000000 Musikinstrument, sportartiklar, spel, leksaker, hantverk, konsthantverksmateriel och tillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser musikundervisning innehållande utbildning i instrumental- och vokalundervisning, utbildning i ensemble- och orkesterspel, och förberedande undervisning i grupp.