159820-2021 - ÄndringSverige-Falun: Programvara och informationssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elektronisk frikortstjänst
Referensnummer: RD20/04293
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser köp av Elektronisk frikortstjänst, enligt beskrivning i upphandlingsdokumenten inklusive bilagorna.