159865-2021 - ÄndringSverige-Jönköping: Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Partner för datorer, tillbehör och relaterade tjänster
Referensnummer: 2020/372
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Domstolsverket inbjuder till anbudsgivning av datorer, tillbehör och relaterade tjänster. Produkterna och tjänsterna ska användas av myndigheterna inom Sveriges Domstolar.
Upphandlingens omfattning framgår av upphandlingsdokumenten i sin helhet.