2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryck av avhandlingar
Beskrivning: Ramavtal avseende tryck av avhandlingar.
Intern identifierare: EUI 25 012
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22110000 Tryckta böcker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000