2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förhandsinsyn: Utökning av avtalet avseende PA-system
Beskrivning: Enligt bilaga
Intern identifierare: RS 2026/481
Föremålet för upphandlingen
Huvudklassificering (cpv): 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000