See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inkontinens, blås- och tarmdysfunktion Absorberande produkter vuxen och barn
Beskrivning: Absorberande produkter barn och vuxen. Tidigare benämning Inkontinens, blås-tarmdysfunktion. Upphandlingen omfattar absorberande produkter och fixeringsbyxor. Distribueras via Skövdedepån för patienter/användare i hemmet och via Sisjödepån till enheterna inom sjukhusen i VGR.
Intern identifierare: RS 2025-00248
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4) (1)
Beskrivning: Förbrukningsartiklar kopplat till område Inkontinens, blås och tarmdysfunktion Absorberande produkter
Intern identifierare: 1748718-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: AO1
Intern identifierare: 1748722-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: AO2
Intern identifierare: 1748723-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: AO3
Intern identifierare: 1748724-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: AO4
Intern identifierare: 1748725-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: AO5
Intern identifierare: 1748726-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: AO6
Intern identifierare: 1748727-6
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: AO7
Intern identifierare: 1748728-7
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: AO8
Intern identifierare: 1748729-8
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: AO9
Intern identifierare: 1748730-9
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: AO10
Intern identifierare: 1748731-10
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: AO11
Intern identifierare: 1748732-11
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: AO12
Intern identifierare: 1748733-12
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: AO13
Intern identifierare: 1748734-13
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: AO14
Intern identifierare: 1753913-14
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: AO15
Intern identifierare: 1748735-15
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: AO16
Intern identifierare: 1748736-16
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: AO17
Intern identifierare: 1748737-17
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: AO18
Intern identifierare: 1748738-18
Del (anbudsområde): LOT-0020
Titel: AO19
Intern identifierare: 1748739-19
Del (anbudsområde): LOT-0021
Titel: AO20
Intern identifierare: 1748740-20
Del (anbudsområde): LOT-0022
Titel: AO21
Intern identifierare: 1748741-21
Del (anbudsområde): LOT-0023
Titel: AO22
Intern identifierare: 1748742-22
Del (anbudsområde): LOT-0024
Titel: AO23
Intern identifierare: 1748743-23
Del (anbudsområde): LOT-0025
Titel: AO24
Intern identifierare: 1748744-24
Del (anbudsområde): LOT-0026
Titel: AO25
Intern identifierare: 1748745-25
Del (anbudsområde): LOT-0027
Titel: AO26
Intern identifierare: 1748746-26
Del (anbudsområde): LOT-0028
Titel: AO27
Intern identifierare: 1748747-27
Del (anbudsområde): LOT-0029
Titel: AO28
Intern identifierare: 1748748-28
Del (anbudsområde): LOT-0030
Titel: AO29
Intern identifierare: 1748749-29
Del (anbudsområde): LOT-0031
Titel: AO30
Intern identifierare: 1748750-30
Del (anbudsområde): LOT-0032
Titel: AO31
Intern identifierare: 1755272-31
Del (anbudsområde): LOT-0033
Titel: AO32
Intern identifierare: 1755316-32