Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arboristtjänster 2021 - 2024
Referensnummer: KS/2021:84
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 77300000 Trädgårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Arboristtjänster
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 6 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 77211400 Trädfällning, 77211500 Trädvård, 77300000 Trädgårdstjänster, 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av arboristtjänster för Upplands Väsby kommun och VäsbyHem.