Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dynamiskt inköpssystem för konsulttjänster inom viltförvaltning
Referensnummer: NV-02805-21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 77510000 Förvaltning av viltbestånd
II.1.4.
Kort beskrivning
Det här dynamiska inköpssystemet omfattar konsulttjänster inom jakt, viltvård och viltförvaltning. Leverantörer inbjuds härmed i ett första steg att ansöka till inköpssystemet för att sedan delta vid framtida anbudsinbjudningar.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 77400000 Zoologiska tjänster, 77600000 Jakttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen