2. Förfarande
Förfarande
Titel: Besiktningsorg. BAS kontrakt SSB1 och VSSB, slut- och övertagandebesiktning
Beskrivning: Besiktningsorganisation BAS kontrakt SSB1 och VSSB i Östergötland och östra Småland, slut- och övertagandebesiktning
Intern identifierare: KOM-418107
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
Ytterligare klassificering (cpv): 71631400 Teknisk besiktning av tekniska konstruktioner, 71631470 Inspektion av järnvägsspår, 71631490 Banbesiktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Besiktningsorg. BAS kontrakt SSB1 och VSSB, slut- och övertagandebesiktning