See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Beläggningsarbeten
Beskrivning: Strängnäs kommun bjuder in att lämna anbud avseende ramavtal för beläggningsarbeten.
Intern identifierare: TFN/2023:798
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233250 Beläggningsarbeten utom vägbeläggningar
Ytterligare klassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten, 45233223 Nybeläggning av körbana, 45233228 Ytbeläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsformulär Entreprenader