2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - ersättningstrafik
Beskrivning: Ersättningstrafik
Intern identifierare: 24/21
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter