160068-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Reklam och marknadsföring
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av Platsannonserings- och profileringstjänster
Referensnummer: ÅM2020-138
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Syftet med upphandlingen är att genom ramavtal uppnå kvalitativ och stabil leverans av
Platsannonserings- och profileringstjänster i sociala medier