Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bemanning socialsekreterare
Referensnummer: 2021/951
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79610000 Personalförmedling
II.1.4.
Kort beskrivning
Karlshamns kommun upphandlar bemanningstjänst för socialsekreterare inom Vuxenenheten, Barn och familjeverksamhet, Försörjningsenheten samt 1.e Socialsekreterare.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79610000 Personalförmedling, 79624000 Förmedling av vårdpersonal
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen