160190-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Presenter och priser – Gåvokort till medarbetare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gåvokort till medarbetare
Beskrivning: Västerås stad inbjuder till att lämna anbud i denna upphandling som omfattar ramavtal för gåvokort till medarbetare inom kommunen. Med gåvokort avses värdebevis med ett på förhand fastställt värde som används för att välja gåvor från ett utvalt sortiment i en digital portal under en begränsad tid. Med gåvokort avses inte presentkort.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92204:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 30163000 Betalkort