Sigtuna kommun avser att upphandla persontransport med taxi för vuxna och barn. Turbundna resor, övriga tillkommande resor och tjänstemannaresor med taxi.
Välkommen att lämna anbud.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 60 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 60100000 Vägtransporter, 60120000 Taxitjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen